T: +370 - 686 - 42103

pakelti, įkvėpti ir padrąsinti

Mano kelias

Gimiau Švenčionių rajone. Esu dviejų našlių dukra. Mano tėvams buvo 42 ir 50 kai jie susilaukė manęs. Ir nors šalia manęs buvo žmonės, visada jaučiausi vienišas vaikas suaugusių pasaulyje. Ypatingą ryšį jutau su gamta, rodos, vaikystėje ji su manimi kalbėjo.  Ir tai man pasitarnavo – viską ką pasiekiau, pasiekiau savo  jautrumu, smalsumu, atkaklumu ir darbu. Gyvenimas  nelepino manęs. Teko išgyventi daug –  artimųjų alkoholizmą, smurtą ir skaudžias netektis, apiplėšimą, gyvenimą moterų krizių centre, skyrybas, įveikti ligas, išgyventi nesekmės etapus.
Gyvenimo ir karjeros patirties sėmiausi iš pačios savęs.  12 metų vadovavau sėkmingai augančiam biuro aprūpinimo paslaugas teikiančiam  nuosavam verslui. Turiu du vaikus. Dabar pagrindinis mano prioritetas – koučingo paslaugos, verslo klientų konsultavimas ir mentorystė, mediacija.
Vienas iš didžiausių džiaugsmų man – matyti ir jausti, kaip žmogus, palydėtas kelyje į sau iškeltų klausimų atsakymus, pakeitė savo gyvenimą į gerą pirmiausia sau pačiam.  Surado lygiavertį santykį su savimi. Tik tada geriausia jis gali duoti ir kitam.

Išsilavinimas ir patirtis

Vilniaus Universitete, Ekonomikos fakultete įgijau Verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį.  Daug pasisėmiau Harmoningos asmenybės institute, suvokiau kas yra sąmoninga lyderystė.  Baigiau NLP praktiko ir Koučingo specialisto kursus. Mykolo Romerio universitete išklausiau Mediacijos kursą. Tačiau savęs auginimas – niekada nesibaigiantis kelias. Didelę įtaką man padarė Madi Sharma, iki šiol atsimenu jos palinkėjimą ir daug davusią frazę  – „jokių pasiteisinimų“.

Jau daugiau kaip 7 metai  medituoju ir atlieku įvairias kūno lavinimo praktikas. Domiuosi bioenergetika.

Dėkoju kiekvienam mokytojui, kurį sutikau savo kelyje ir mokymosi programose ir gyvenimo ritme. Kartais pamokos buvo skaudžios, tačiau ypač vertingos. Už kiekvieną praplėtimą mano smegenyse ir naują jungtį.

Dėkoju kiekvienai išjaustai  situacijai, nes tik jos suteikia man galimybę atpažinti  esamus žmonių jausmus, juos teisingai suprasti  ir supažindinti su naujais. Už kiekvieną širdies virpesį.

Dėkoju  kūrėjui ir galimybei matyti platesniu spinduliu. Už kiekvieną būseną nuo tuštumos iki  begalybės.

Ateitis

Gyvenimiška, šeimos, profesinė ir verslo patirtis išmokė klausytis, girdėti ir suprasti. Įgytos žinios ir noras matyti daugiau sąmoningai laimingų žmonių leidžia dalintis su tais, kas to nori.

Verslas ir žmonės, tai ta aplinka, kurioje galiu daugiausia duoti.

Noriu „pakelti, įkvėpti ir padrąsinti“ imtis pokyčių, kada jaučiate, kad jau laikas. Kiekvienas žmogus gali būti kūrėjas.