T: +370 - 686 - 42103

pakelti, įkvėpti ir padrąsinti

Patirtis ir  dabartis

Kertinė patirtis mano profesinėje istorijoje – nuosavo verslo kūrimas ir valdymas 2005 – 2017 m. 2018 m. verslą pardaviau partneriams. Tai pakankamas laikas praktikos, žinių, kūrybos, iššūkių, laimėjimų, sėkmingų ar ne visai pasirinkimų, verslo logikos ir psichologijos pažinimo dirbant ypač konkurencingomis rinkos sąlygomis biuro aprūpinimo srityje. Eilę metų gerai sekėsi organizuoti pelningą bendrovės veiklą B2G, B2B, B2C segmentuose. Bendrovė 6 metus iš paeiliui buvo Gazelių gretose. Sekėsi rasti įvairius sprendimo būdus sunkiose situacijose, rūpintis personalu, komunikacija, deleguoti užduotis, įgyvendinti įvairius projektus, kurti katalogus, elektroninius įrankius, prižiūrėti kokybę, darbus atlikti laiku išsaugojant ir auginant gyvybingą organizaciją ir patenkintą paslaugomis klientą. Gerai suprantu organizacijoje vykstančias funkcijas, pagrindinius ir papildomus procesus, įvairias verslo valdymo sistemas, mokestinius dalykus, žmonių elgesio modelius, kylančias emocijas ir jausmus, nes viską teko patirti per savo situacijas.

Dabar perduodu savo įgytą patirtį ir naujai augu kartu su šiuolaikiniu verslu tobulinimo procese. Padedu atlikti SVARBIUS, ne visada skubius, tačiau labai reikalingus darbus, kad verslas taptų valdomas ir „gaisrų“ tikimybė sumažėtų. Gerai pastatyta, lanksti, laiku prižiūrima verslo sistema  ir motyvuoti žmonės joje turi didžiulę vertę. Verslas ir žmonių ugdymas, tai ta aplinka, kurioje galiu daugiausia duoti.

Taip pat teikiu ir asmeninio koučingo sesijas gyvenimo tema. 

Išsilavinimas ir saviugda

Vilniaus universitete, ekonomikos fakultete įgijau verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį.  Daug pasisėmiau Harmoningos asmenybės institute, suvokiau kas yra sąmoninga lyderystė.  Baigiau NLP praktiko ir koučingo specialisto kursus. Mykolo Romerio universitete išklausiau Mediacijos kursą ir kt.

 Tačiau savęs auginimas – niekada nesibaigiantis kelias. Didelę įtaką man padarė Madi Sharma, iki šiol atsimenu jos palinkėjimą ir daug davusią frazę  – „jokių pasiteisinimų“. Jau daugiau kaip 7 metai  medituoju ir atlieku įvairias kūno lavinimo praktikas. Domiuosi bioenergetika. Ir toliau gilinuosi į verslo, koučingo, psichologijos, žmogaus pažinimo žinias. 

Dėkoju kiekvienam mokytojui, kurį sutikau savo kelyje ir mokymosi programose ir gyvenimo ritme. Kartais pamokos buvo skaudžios, tačiau ypač vertingos. Už kiekvieną praplėtimą mano smegenyse ir naują jungtį.

Dėkoju kiekvienai išjaustai  situacijai, nes tik jos suteikia man galimybę atpažinti  esamus žmonių jausmus, juos teisingai suprasti  ir supažindinti su naujais. Už kiekvieną širdies virpesį.

Dėkoju  tėvams ir kūrėjui, suteikusiems man gyvybę ir galimybes.  Už kiekvieną būseną nuo pradžios iki  begalybės.

Dėkoju savo dukrai ir sūnui. Už kiekvieną akimirką.

Noriu „pakelti, įkvėpti ir padrąsinti“. Kad kiekvienas žmogus būtų kūrėjas ir džiaugtųsi savo diena ir jos rezultatu.