T: +370 - 686 - 42103

pakelti, įkvėpti ir padrąsinti

Mano kelias

Gimiau Švenčionių rajone. Esu dviejų našlių dukra. Mano tėvams buvo 42 ir 50 kai jie susilaukė manęs. Ir nors šalia manęs buvo žmonės, visada jaučiausi vienišas vaikas suaugusių pasaulyje. Ypatingą ryšį jutau su gamta, rodos, vaikystėje ji su manimi kalbėjo.  Ir tai man pasitarnavo – viską ką pasiekiau, pasiekiau savo  jautrumu, smalsumu, atkaklumu ir darbu. Gyvenimas  nelepino manęs. Teko išgyventi daug – apiplėšimą, artimųjų alkoholizmą, smurtą ir skaudžias netektis, gyvenimą moterų krizių centre. Įveikti ligas, išgyventi verslo kūrimo ir valdymo laimėjimus ir praradimus.
Gyvenimo ir karjeros patirties sėmiausi iš pačios savęs.  12 metų vadovavau sėkmingai augančiam biuro aprūpinimo paslaugas teikiančiam verslui. Auginu du vaikus. Dabar pagrindinis mano prioritetas –    koučingo paslaugos, fasilitavimas, mediacija, klientų konsultavimas ir mentorystė ir žmogaus bioenergetika.
Vienas iš didžiausių džiaugsmų man – matyti ir jausti, kaip žmogus, palydėtas kelyje į sau iškeltų klausimų atsakymus, pakeitė savo gyvenimą į gerą pirmiausia sau pačiam. Tik tada geriausia jis gali duoti ir kitam.

Gyvenimas pradeda keistis kai vieną dieną supranti – daugiau taip gyventi nebegali. Buvo metas, kai be perstojo dirbau norėdama aprūpinti vaikus, įsisukau į rutiną, gelbėjau kitus, o  savas gyvenimas tapo nebemielas.  Nesupratau, kas yra meilė, kas yra tikras gerumas. Buvau pilna įvairių įsitikinimų ir gailesčio. Mintys taip buvo užvaldę mane, kad  net nebepastebėdavau mašinų eidama per gatvę, stebuklas, kad manęs niekas nenutrenkė. Bet kartais mums reikia prieiti iki žemiausio gyvenimo taško, kad nuo jo atsispirti ir kilti į viršų. Ir tada, svarbiausia, nebesižvalgyti žemyn, visą laiką judėti, visą laiką siekti naujo tikslo – to, ko iš tiesų trokštame.

Išsilavinimas ir patirtis

Vilniaus Universitete, Ekonomikos fakultete įgijau Verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį. Tačiau savęs auginimas – niekada nesibaigiantis kelias. Didelę įtaką man padarė Madi Sharma, iki šiol atsimenu jos palinkėjimą ir daug davusią frazę  – „jokių pasiteisinimų“. Daug pasisėmiau Harmoningos asmenybės institute, suvokiau kas yra sąmoninga lyderystė.  Baigiau NLP praktiko ir Koučingo specialisto kursus. Mykolo Romerio universitete išklausiau Mediacijos kursą.

Jau daugiau kaip 7 metai  medituoju ir atlieku įvairias kūno lavinimo praktikas.

Dėkoju kiekvienam mokytojui, kurį sutikau savo kelyje ir mokymosi programose ir gyvenimo ritme. Kartais pamokos buvo skaudžios, tačiau ypač vertingos. Už kiekvieną praplėtimą mano smegenyse ir naują jungtį.

Dėkoju kiekvienai išjaustai  situacijai, nes tik jos suteikia man galimybę atpažinti  esamus žmonių jausmus, juos teisingai suprasti  ir supažindinti su naujais. Už kiekvieną širdies spurdesį.

Dėkoju visatos kūrėjui ir galimybei matyti platesniu spinduliu. Už kiekvieną būseną nuo tuštumos iki  begalybės.

Gyvenimiška, šeimos, profesinė ir verslo patirtis išmokė klausytis ir suprasti. Įgytos žinios ir noras matyti daugiau sąmoningų žmonių leidžia dalintis su tais, kas to nori.

Ateitis

Kiek save atsimenu, visada mane domino žmogus.  Žmogus kaip visuma – gamtos dalis kūnas, intelektas ir siela. Dar vaikystėje pastebėjau, kad moku išklausyti  ir turiu intuiciją kaip dovaną.  Nugyventi daugiau kaip 47 gyvenimo metai davė nepaprastai daug patirties ir supratimo. Pastaruosius  7 metus mane vedė smalsumas ir tarsi kažkoks alkis pažinti ir įsisavinti kuo daugiau informacijos.   Kažkada įtraukęs verslas tapo ne toks įdomus, tačiau atradau, kad ir jame man svarbiausia  visada buvo žmogus.  Kad  žmogus tai  – gelmė  ir beribė erdvė.  Panaši  inkstintais,  kūno sudėtimi ir veikimo principais, tačiau labai subtili  socialine patirtimi,  jausmais, emocijomis, išgyvenimais, mintimis, motyvacija,  savo dvasingumu ir energetiniais ryšiais bei pasirinkimais.

 Matau save vis daugiau dirbančia su žmonėmis.  Noriu „pakelti, įkvėpti ir padrąsinti“. Kiekvienas žmogus gali būti kūrėjas. Kviečiu pokalbiui.